Nabídka

Klienti ke mně přichází, aby porozuměli svému chování a myšlenkám - směřovali k tomu, co chtějí a "udržovali" se v dobré fyzické i psychické kondici... nebo je již trápí zlozvyky, závislosti, fyzické (zdravotní) problémy či si potřebují ujasnit a vyřešit nepříjemné situace a konflikty, které zažívají s druhými lidmi.

Nespěchejte a netlačte na sebe ani na "problém". Buďte k sobě otevření, laskaví a dopřejte si ten správný čas.

Ať už máte "problémy" jakékoliv, není potřeba se za ně stydět či se odsuzovat :-).

Pokud již považujete za přínosné, podívat se na svou situaci z různých úhlů pohledu, máte chuť dotknout se svých vnitřních zdrojů a obnovit si je, chcete ve svém životě něco jinak než máte a jste rozhodnutí se na změně podílet - ozvěte se a já se ráda stanu Vaším průvodcem - ať už osobně při konzultacích, seminářích či kurzech nebo na dálku prostřednictvím dálkové podpory či inspirací na webu: www.vedome-vlneni.cz.

Vážím si každého člověka, který se rozhodne pro sebe něco udělat. Vyjít z pozice oběti a objevovat lásku, spokojenost a naplnění ve svém životě, a tím i v životě druhých lidí.


PŘEHLED KONZULTACÍ:

Osobní konzultace:

Délka první osobní konzultace je 120 minut.

Poté se můžete rozhodnout pro konzultaci v délce 60, 90 nebo 120 min.
Obvyklá délka konzultace je 90 min., v případě závažnějších či dlouhodobějších problémů je lepší zvolit konzultaci v délce 120 min.

Uvažujete o objednání? Přečtěte si prosím více o technikách, které používám a o průběhu osobní konzultace. Při osobní konzultaci Vám již jen krátce vysvětlím, jak budeme pracovat a rovnou se pustíme do řešení Vašeho problému :-).

V ceně osobní konzultace je i dálková podpora pomocí TKDM po dobu 1-3 dnů po ošetření.


Konzultace na dálku mezi osobními konzultacemi:

Při osobní konzultaci pracuji s energetickým systémem, měníme spolu Vaše nastavení a myšlenkové vzorce. V době mezi konzultacemi dochází k uvolňování těla, pracuje a dolaďuje se energetický systém těla a mysli - přichází "AHA momenty". V případě, že si potřebujete ujasnit myšlenky nebo se objeví fyzické potíže napište mi nebo zavolejte.

Dle závažnosti Vašeho problému se spolu domluvíme buď na dřívější osobní konzultaci nebo na konzultaci na dálku.


Dva druhy dálkové podpory:

 - SOS zpracování akutního problému na dálku pomocí TKDM (nemusí se shodovat s tím, na kterém jsme spolu pracovali):

Délka je většinou kolem 10 - 30 minut. Jakmile se necítíte "ve své kůži", děje se něco, co je nad Vaše síly, zavolejte mi nebo písněte na FB a já Vám pomohu, samozřejmě za Vaší spolupráce. Více o TKDM najdete v "techniky".

Je to možné i u zdravotních problémů. Například Vás přepadla chřipka, migréna či si zlomíte nohu - zavoláte mi - pracuji s Vámi na dálku na úrovni myšlenek a energetického systému (zpracováváme spolu myšlenky, které se Vám honí hlavou) + v případě zlomené nohy určitě v kombinaci s lékařským ošetřením - lékař zároveň provádí ošetření na fyzické úrovni.

Ve Vaší hlavě jsou např. myšlenky - to budu zase nemožná, nezvládnu to, bude to bolet, sroste to křivě, nebudu pořádně chodit, doktor se tváří vážně, to bude asi špatný... mozek je mocný, je propojený s tělem. To co si pomyslíte nebo "vysíláte" na podvědomé úrovni se má tendenci realizovat. S klientem proto projdu všechny myšlenky, které způsobují strach a jiné neg.emoce související se zraněním, klient se tak uvolní a energie v těle může volně proudit. Dále podpořím klienta, aby si naopak vytvářel myšlenky, které urychlí léčbu a hojení. Např. doktor mi to skvěle vyléčí, sroste to výborně, jsem v dobrých rukou, za týden už budu chodit sama, zvládnu to, je to banalita, tělo si s tím hravě poradí...

Nic klientům nevnucuji, pracuji opravdu jen s tím, co mají ve SVÉ hlavě, a ať už to jsou negativní myšlenky a přesvědčení nebo cíl, jak by to dle nich mělo být / dopadnout :-).


- Plánovaná dálková podpora:

V případě, že je Váš problém složitější a potřebujete intenzivnější práci a mou podporu, nabízím pravidelnou dálkovou práci. Pracuji s Vámi mezi konzultacemi, podle toho jak cítíte, že potřebujete. Jedná se o kombinaci online práce, Vaší písemné zpětné vazby a práce v noci, když spíte :-).

Klienti tuto formu využívají např. při opakovaných lékařských zákrocích či léčbě (např. při chemoterapii) nebo u svých dětí - např.os.konzultace s dítětem je 1x měsíčně, ale kontakt na dálku a má podpora je 3x v týdnu několik minut - tím je práce intenzivnější a dítě během krátké doby zvládne překonat své problémy. Navíc díky častému kontaktu se mnou, ikdyž na dálku, je dítě neustále motivováno, aby na svém problému pracovalo :-).

Bližší informace Vám podám při osobní konzultaci.

Důležité:

Moje služby nenahrazují psychologickou ani lékařskou péči. V žádném případě nedoporučuji vysazování léků předepsaných lékařem. Respektuji západní medicínu a ráda ji svými celostními postupy doplňuji.