Objednání

Máte zájem o osobní konzultaci?

Kontaktujte mě prosím na e-mailové adrese dita@dita-konzultace.cz . Můžete využít e-mailový dotaz - předem mi popsat svůj problém / situaci, se kterou si nevíte rady a potřebujete pomoci. Dále dotazy týkající se např.postupu při konzultaci, Vaše očekávání a přání. Zdarma ráda zodpovím veškeré vaše otázky a pokud budete mít zájem využít mých služeb, rovnou si můžeme domluvit termín našeho setkání.

Každý potřebuje svůj čas na rozhodnutí a já to respektuji. Až dozraje ten Váš, ozvěte se :-).

Vzhledem k velkému zájmu o osobní konzultace počítejte prosím s objednávací dobou cca 1 měsíc. "Akutním případům" po domluvě ráda vyjdu vstříc i o víkendu. Někdy se stává, že se termín náhle uvolní, jakmile máte zájem přijít, zavolejte či napište co nejdříve, mohu Vám pak dát vědět, když se uvolní bližší termín. Děkuji za pochopení a těším se na spolupráci s Vámi.

e-mail: dita@dita-konzultace.cz

UPOZORNĚNÍ:

Objednané termíny na konzultace jsou závazné.

V rámci konzultací je i práce s tělem - energetickým systémem. Pokud trpíte některou z infekčních chorob nebo je v akutní fázi jakékoli onemocnění, je lepší nechat Vaše tělo a mysl v klidu a objednat se na jiný termín.

Zrušení nebo změna je možná telefonicky —  stačí SMS a to nejpozději 24 hodin před konáním konzultace (Nečekejte! Jakmile se necíte „ve své kůži“, dejte mi prosím vědět.)

Klient, který zruší termín později, uhradí při další návštěvě jednorázový kompenzační poplatek ve výši 100 Kč v hotovosti. V případě neomluvené absence uhradí klient při příští návštěvě jednorázový kompenzační poplatek ve výši 200 Kč v hotovosti.

Pokud se klient opakovaně nedostaví ve sjednaném termínu nebude již dále objednáván.

Cílem tohoto opatření je zkrácení objednávací lhůty, která byla mnohdy díky pozdě zrušeným termínům dlouhá. Věřím, že tento krok povede k tomu, abych Vám vždy mohla nabídnout termín v co nejkratším termínu.

Samozřejmě, že pro mě platí pravidla stejná. Pokud se stane, že nemohu z vážných důvodů konzultaci uskutečnit, dám Vám vědět nejpozději do 24 hodin před konáním konzultace. U situací akutních se budu snažit dát Vám vědět co nejdříve a nabídnu Vám další konzultaci v co nejkratším termínu se slevou 100 Kč.

Děkuji za pochopení.